Hozzáadott 1 year ago

Csokoládé csomagoló

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest 9. kerület, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-27

KategóriaManufacturing and Production

Munkát keresel júniusi kezdéssel?
Csokoládé Csomagoló
Munkatársunkat keressük Magyarország első számú édességgyártójához június közepétől.
Amik a feladataid lesznek:
  • csokoládé termékek (bonbon, szaloncukor) csomagolása, szelektálása, dobozolása
  • gépek önálló kezelése
  • élelmiszerbiztonsági és higiéniai előírások betartása
  • munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:
  • nettó 175.000-210.000 Ft kereseti lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 1 hónap próbaidő
  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • szabad hétvégék
  • munkaruha

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:
  • ​​​​minimum 8 általános iskolai végzettség
  • jó fizikum
  • előny: gyártásban, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff