Hozzáadott 3 days ago

Targoncás Műszaksegéd

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-04

KategóriaManufacturing and Production

Akár kezdő targoncások jelentkezését is várjuk az alábbi munkakörbe:

Amik a feladataid lesznek:

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Könnyűgépkezelői vezetői engedély
  • 3 műszak vállalása (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22:00-06:00)
  • Jó erőnlét
  • Targoncás tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Nettó 235.000-245.000 Ft
  • Nettó 26.400 Ft cafeteria
  • Ingyenes céges buszjáratok és 15 Ft/km munkába járási költségtérítés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Céges busz indul: Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Tenk, Erdőtelek, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu

Munkavégzés helye:
  • Aszód

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Vámospércs, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco
  • Staff