Hozzáadott 1 month ago

Beszerzési munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-26

KategóriaSales and Retail

BESZERZÉSI MUNKATÁRS
Német vezető diszkontáruház-lánca keresi új munkatársát!

FELADATOK:
  • beszállítói és termékadatok, árváltozások rendszerekben történő ellenőrzése
  • az országos termék összehasonlítások előkészítése, feljegyzése és végrehajtása
  • kimutatások és listák határidőre történő elkészítése, kiküldése
  • az országban kiállított szerződések ellenőrzése
  • hozzájárulás a beszerzés munkafolyamatainak optimalizálásához
  • koordináció/optimalizálás: Lean Management
  • egyeztetés a német anyavállalattal

ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség
  • megbízható német nyelvtudás szóban és írásban
  • magabiztos MS Office kezelése
  • precizitás, monotonitástűrés, önálló munkavégzés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

AMIT KÍNÁLUNK:
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • vállalaton belüli fejlődés, továbblépési lehetőség
  • munkába járás támogatása
  • üzletekben felhasználható utalvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, III. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff