Hozzáadott 1 year ago

Irodavezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Ócsa, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-07

KategóriaFinance and Accounting

Irodavezető

Magyarország meghatározó sütő- és cukrászipari adalékanyagok, mixek, formaleválasztók beszállítója tapasztalt kollégát keres az alábbi pozícióba:
IRODAVEZETŐ
FELADATOK:
  • Az irodában folyó folyamatok szervezése, ellenőrzése, közvetlen irányítása
  • Együttműködés és kapcsolattartás az anyavállalattal, testvércégekkel, beszállítókkal
  • Koordináció az iroda és a többi terület munkája között
  • Bejövő és kimenő áruk, készletek nyomonkövetése, koordinálása
  • Áruszámlák és a hozzá kapcsolódó dokumentumok kiállítása
  • Bel- és külföldi fuvarszervezés és a hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás nagykereskedelmi partnerekkel, havi elszámolások elkészítése, egyeztetése
  • Prezentációk, szakmai anyagok elkészítése
  • Szerződések előkészítése, ellenőrzése

ELVÁRÁSOK:
  • Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office (kiemelten: Excel, Power Point, Outlook) ismeretek
  • Erős kommunikációs és szervezési készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

MUNKAIDŐ:
  • Teljes munkaidő

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Emberközpontú, barátságos munkahelyi légkör
  • Összetartó, egymást támogató, elhivatott szakmai csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Változatos, felelősségteljes munka nagy önállósággal
  • Megbízható, hosszútávú munkahely stabil vállalatnál, alkalmazotti jogviszonnyal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Ócsa

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco