Hozzáadott 1 year ago

ERP mérnök

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-26

KategóriaManufacturing and Production

ERP mérnök

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
ERP mérnök
kollégákat hosszútávra.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (előny: gépészmérnöki)
  • Előny, ha van lift üzletágban szerzett tapasztalatod
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (üzleti szintű) és a műszaki rajzolvasás
  • IT beállítottságú vagy (programozási ismeretek), magas szinten kezeled az Excel programot
  • Utazási hajlandóságod jellemző rád – időközönként lehetséges 2-3 hét európai országokban
  • Komplex, logikus látásmódod, kreatív, személyiséged van
  • Terhelhető és jó csapatjátékos vagy

Feladataid lesznek:
  • Konfigurátori szabályok kidolgozása kereskedelmi modellekhez
  • Árképzési szabályok és árak bevezetése a kereskedelmi modellekre
  • Gyártási modellek (BOM - ok és útvonaltervek) kidolgozása az ERP bevezetésére kiválasztott üzemekhez

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff