Hozzáadott 1 year ago

Beszerző-Tata

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-14

KategóriaProcurement and Supply Chain

Tatai partnercégünk autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat és automatizált présrendszereket üzemeltető gyárukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
BESZERZŐ
 Feladatok:
  • napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • a termékek beszerzési folyamatának teljes körű koordinálása (rendelések kiadása, folyamatos nyomon követése, beszállítókkal való kapcsolattartás)
  • együttműködés a társosztályokkal
  • a beszerzési adatbázis napra készen tartása
  • reklamációk, számlaeltérések kezelése, bizonylatok ellenőrzése
  • riportok, kimutatások készítése

 Elvárás:
  • felsőfokú végzettség
  • min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német és / vagy angol nyelv ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • műszaki ismeret előny
  • SAP ismeret előny

Elvárt személyes tulajdonságok:
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, határozottság, megbízhatóság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • proaktív személyiség
  • önálló feladatmegoldó készség
  • felelősségvállalás

Amit kínálunk:
  • cafeteria
  • bejárás támogatás
  • szakmai fejlődés
  • biztos munkalehetőség, kihívást jelentő, változatos munkavégzés

A jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat az eva.korpai@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist