Hozzáadott 1 year ago

Csomagoló - Összeszerelő állás, 8 óra, 2 műszak - Nagykanizsa

Munkavégzés helyeZALA, Nagykanizsa, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-15

KategóriaManufacturing and Production

Csomagoló és Összeszerelő kollégákat keresünk Nagykanizsán!
Miért jelentkezz?
•    Gyors munkába állás, tesztírás nélkül, akár 1 nap alatt!
•    Könnyű, gyorsan megtanulható munka, betanítási idő
•    Pályakezdők jelentkezését is fogadjuk
Mit kínálunk?
•    Két műszakos munkarend (De-Du), szabad hétvégék (H-P)
•    Kiemelkedő alapbér, extra juttatások, utazási támogatás
•    Modern, tiszta munkakörnyezet
•    Ingyenes céges buszjárat városon belül
•    Betanulás, folyamatos fejlődési lehetőség
Milyen bérrel kalkulálhatsz?
•    Akár bruttó 290 000 Ft fizetés
•    Nettó 15.000 Ft-os Cafetéria, a belépés napjától
•    Kiemelt bónuszok (jelenléti, termelési)
Milyen feladatokat kell majd ellátnod?
•    Csomagolás, egyszerű összeszerelés
•    Forrasztási feladatok
•    Kézi anyagmozgatás a termelési területen
•    A termelési terület tisztán tartása
Akkor jelentkezz, ha:
•    Jó a kézügyességed
•    Nem okoz gondot a két műszak
•    Nem akadály az álló munkavégzés vállalása
Előnyt jelent:
•    Gyártósori tapasztalat
•    Műszaki affinitás
•    Forrasztásban szerzett tapasztalat
•    Fröccsöntésben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
•    Nagykanizsa

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco