Hozzáadott 1 year ago

Bejárónő álláslehetőség

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-01

KategóriaManufacturing and Production

Partnercégünk részére keresünk
BEJÁRÓNŐT
Amennyiben érdekel a lehetőség, jelentkezz hozzánk önéletrajz feltöltésével
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • szabad hétvégék (8 órás munkaidő hétfőtől péntekig)

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • takarítási tapasztalattal rendelkezel
  • önmagadra és a munkádra is igényes személy vagy
  • ápolt megjelenés jellemző rád

Feladataid lesznek:
  • takarítási feladatok  (portörlés, porszívózás, üvegfelületek tisztítása)
  • mosogatás
  • mosdók, mellékhelyiségek takarítása
  • a tisztaság folyamatos fenntartása

Munkavégzés helye: Miskolc

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco