Hozzáadott 1 year ago

HR Koordinátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-02

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Ha egy igazán izgalmas és változatos munkát keresel, ahol számos új embert és céget megismerhetsz, szeretettel várjuk jelentkezésedet a saját csapatunkba!
Toborzási fókusszal keresünk kollégát munkaerőkölcsönzési és -közvetítési projektekre!
Amit kínálunk számodra:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai és emberi támogatás a kollégák részéről
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális háttér
  • Ösztönző juttatási csomag, bónuszrendszer
  • Rugalmas munkaidő home office lehetőséggel

Leendő feladataid:
  • Munkaerőkölcsönzési és -közvetítési projektekben való részvétel
  • Hirdetések, toborzási stratégiák elkészítése
  • Fizikai és szellemi pozíciók jelentkezőinek interjúztatása
  • Gyárlátogatásokon, felvételi napokon részvétel, pályázók koordinálása a helyszínen
  • Partnercégek igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • Adatbázisok kezelése, riportálás

Elvárásaink feléd:
  • Legyen legalább középfokú végzettséged
  • Ismerd az alapvető számítástechnikai eszközöket, programokat (pl. Office, Teams)
  • Terhelhető, tanulékony és megbízható személyiséggel rendelkezz
  • Szeress emberekkel foglalkozni
  • Kiváló szervezőkészséged legyen
  • Értsd és beszéld az angol nyelvet középszinten
  • Tudd a céges autót vezetni B kategóriás jogosítvánnyal

Ha érdekel a lehetőség, kérlek küldd el önéletrajzodat a 'Jelentkezés' gombon keresztül, vagy közvetlenül az iroda.gyor@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco