Hozzáadott 1 year ago

Sales support koordinátor

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-01

KategóriaSales and Retail

SALES SUPPORT KOORDINÁTOR
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Piacvezető energiaital-gyártó cég keresi új munkatársát!

FELADATOK:
  • International Private Label Manager és kereskedelmi koordinátor munkájának támogatása
  • Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Ajánlatok bekérése potenciális partnerektől, alapanyaggyártóktól
  • Nemzetközi tenderekhez szükséges operatív feladatok ellátása
  • A beérkező tenderek rendszerezése, határidők betartása
  • Riportok, jelentések, elemzések, előrejelzések készítése döntéstámogatás céljából

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan közgazdasági)
  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvismeret
  • Magasfokú Microsoft Excel használat
  • Pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó stressz tűrő, problémamegoldó képesség
  • SAP ismerete és egyéb nyelvismeret előnyt jelentenek

MUNKAIDŐ:
  • Általános munkarend

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk, dinamikusan fejlődő cégcsoportban
  • Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk
  • Valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 6. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff