Hozzáadott 1 year ago

Termékmérnök - Kiskőrös

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kiskőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-09

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco innovatív fitnesz gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó nemzetközi partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Termékmérnök

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Nemzetközi háttér támogatásával fejlesztheted szakmai tudásod
•    Elengedhetetlen szereplője lehetsz a hazai gyártás megvalósításában
•    Hosszú távon számítanak Rád egy folyamatosan fejlődő iparágban
•    Alapbér, bónusz, cafeteria, balesetbiztosítás lesz része a bércsomagodnak
•    Fitnesz terem használati lehetőséget biztosítanak

Te vagy az IGAZI, ha
•    Gépészmérnöki végzettséged van
•    Nem okoz gondot alkatrészek tervezése SolidWorks programban
•    Bátran használod kommunikációképes angol nyelvtudásod a heti meetingeken
•    Termék tervezésben szerzett tapasztalattal rendelkezel

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
•    Terméktervezési, fejlesztési feladatok ellátása
•    Együttműködés az amerikai tervezőmérnök csapattal a gépalkatrészek tervezésében
•    Külföldi szabványok által készített műszaki rajzok újra alkotása hazai szabványok alapján
•    Gépalkatrészek tervezése SolidWorks segítségével a hazai gyártáshoz
•    Gyártáshoz szükséges elérhető, releváns alapanyag tervezés, felkutatás
•    Anyagkiváltási tevékenység kezelése
•    Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok
•    Make or buy elemzések készítése

Munkavégzés helye:  Kiskőrös

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff