Hozzáadott 1 year ago

Javítóműszerész

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-09-01

KategóriaManufacturing and Production

Legyél egy jó csapat tagja, és élvezd a szabad hétvégéket!

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert versenyképes alapbérrel, cafeteriával és motiváló bónuszokkal honorálnak;
  • Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz;
  • Mert egy stabil multinacionális vállalatnál hosszú távon számítanak Rád;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Te vagy az IGAZI, ha

  • Minimum középfokú releváns végzettséggel (technikusi, elektrotechnikusi, műszerész) és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • Pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
  • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • Analizálni és megjavítani a termelés során keletkező hibás egységeket;
  • A hibákkal kapcsolatos visszajelzéseket adni a termelési dolgozók számára;
  • Javaslatokat tenni az ismétlődő hibák megszüntetésével kapcsolatban;
  • Maradéktalanul végrehajtani a felettes által kiadott feladatokat.

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • CSONGRÁD, Mórahalom, Hungary PP Adecco