Hozzáadott 1 year ago

Összeszerelő/Kalibráló állás Székesfehérváron

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-04

KategóriaManufacturing and Production

Hosszú távra tervezel? Egy családias, folyamatosan fejlődő környezetben képzeled el magad?
Ha mindkét kérdésre igen a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz fent megnevezett pozícióra.

Ami a tiéd lesz, ha te töltöd be az állást:
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Kiemelkedő cafeteria
    • 100 %-os útiköltség térítés

  • Tiszta és családias munkakörnyezet

A következő feladatok várnak rád:
  • Áramlásmérő műszerek mechanikai és elektronikai szerelése
  • Összeszerelési, kalibrálási, tesztelési műveletek elvégzése
  • A szerelt műszerek adott áramlási tartományban és nyomáson, több ponton történő beszabályozása
  • Egyszerűbb javítási műveletek, utómunkák elvégzése
  • Felmerülő technikai problémák jelzése illetékes kollégának
  • Félkész/kész műszer továbbítása a következő munkaállomásra
  • Műveletközi minőségellenőrzés

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőknek megfelelsz:
  • Befejezett középfokú (érettségi vagy szakmunkás) végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Összeszerelési tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása (hosszútávon 2-3 műszak - megrendeléstől függően)

A munkavégzéshez előnyt jelent:
  • Műszaki végzettség

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Tószeg, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff