Hozzáadott 1 year ago

Szoftverfejlesztési koordinátor, rendszerszervező

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-12-01

KategóriaIT and Telecommunications

Munkatapasztalattal rendelkező
kollégát keresünk!

Röviden a változatos feladatkörről:
Új alkalmazások tervezéséhez és realizálásához keresünk tapasztalt és elhivatott informatikust a fejlesztői csapatunk megerősítéséhez.
A következő feladatok várnak Önre:
  • Szoftverfejlesztési előírások létrehozása és betartásának ellenőrzése
  • Fejlesztési megbízások készítése
  • Részvétel a fejlesztő- és üzemeltetőpartnerek kiválasztásában és szolgáltatási szerződések kialakításában
  • Kapcsolattartás az előző pontban említett partnerekkel
  • Együttműködés az IT társterületeivel
  • Fejlesztési megbízások átvétele
  • Tesztelés támogatása
  • Szoftverfejlesztések minőségbiztosítási vizsgálata
  • Fejlesztések és fejlesztő partnerek értékelése
  • Részvétel az IT fejlesztési folyamatának a folyamatos javításában
  • Riportok, beszámolók, értékelések készítése
  • Tudásmenedzsment, dokumentálás

Amennyiben:
  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Üzleti elemző (BA), rendszerszervezői tapasztalata van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban, napi kapcsolattartás az ügyfelekkel)
  • Önálló feladatmegoldásra képes, de szívesen dolgozik csapatban is
  • Folyamatorientált szemléletmód, ügyfélcentrikusság jellemzi
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, illetve proaktivitás jellemző Önre
  • Analitikus gondolkodásmódú
  • Kiválóan képes kommunikálni,

Ön az ideális jelölt, de előnyt jelenthetnek még:

  • Német nyelvtudás
  • Linux környezetek ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Scriptelési ismeretek pl.: Windows PowerShell, Bash, Angular, Node JS, konténertechnológiák
  • Adatbázisok ismerete pl.: MSSQL, Oracle
  • Enterprise Architect, SonarQube, TFS (Azure DevOps Server), JIRA, Confluence ismerete
  • Agilis és vízesés projektmódszertanok ismerete
  • ITIL v3 vagy v4 módszertanok ismerete

Amit kínálunk
  • Korlátlan hozzáférés IT-oktató platformokhoz
  • Átlagosan heti akár két-három napon home office lehetőség
  • 13. havi bérkiegészítés
  • Teljesítményfüggő prémium
  • Cafeteria
  • Privát fizikai- és mentális egészségtanácsadási rendszer

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff