Hozzáadott 1 year ago

Junior Sales Engineer

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-15

KategóriaSales and Retail

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Nem okoz gondot számodra az angol nyelv használata?
Gyárautomatizálással foglalkozó multinacionális ügyfelünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:
JUNIOR SALES ENGINEER
FELADATOK:
  • Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása
  • A termékek értékesítése meghatározott területen
  • Heti 2 munkanap a budapesti irodában, új ügyfélkapcsolatok teremtése (kutatás / cold-calling), tréningeken való részvétel, valamint személyes találkozók megszervezése az ügyfelekkel
  • Heti 3 munkanap a kijelölt területen, - találkozók az ügyfelekkel (prezentáció, megoldási lehetőségek bemutatása, tanácsadás, kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása )

ELVÁRÁSOK:
  • Jó kommunikációs képesség, az ügyfelek igényeinek meghallgatása és megértése
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Magyar anyanyelv, angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Utazásra való hajlandóság és érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat kereskedelmi/business/sales/műszaki területen
  • Ügyfél- és eredményorientáció

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Ösztönző környezet, hasonlóan gondolkozó szakemberekkel, a személyes fejlődésre összpontosítva
  • Kezdésként 4-8 hetes technikai tréning belgiumi oktatási központunkba
  • Rendszeres továbbképzés, az értékesítői készségek folyamatos fejlesztése és mentori támogatás
  • Gyors előre lépési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag + bónuszok
  • Céges autó (személyes használatra is)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 13. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco