Hozzáadott 1 year ago

Stratégiai beszerző

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-31

KategóriaManufacturing and Production

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégákat hosszútávra.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Rendelkezel stratégiai beszerzési területen tapasztalattal (fémipari, gyártó környezetben)
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (tárgyalóképes tudás)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés jellemző rád
  • Határozott, rugalmas személyiség vagy
  • Jó tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó készségeid vannak

Feladataid lesznek:
  • a területed alá tartozó termékek és szolgáltatások menedzselése
  • a területedhez tartozó rajzváltozások menedzselése a teljes ellátási láncon belül
  • új beszállítók rendszerben rögzítésének koordinálása (prospect)
  • rövid-közép és hosszú távú stratégiai terveket készít termékcsoportonként, összhangban a corporate elvárásokkal
  • költségcsökkentési javaslatok elkészítése termékcsoportonként (innováció, illetve teljes költség kalkuláció alapján)
  • benchmarking
  • ártárgyalások és szerződések lebonyolítása
  • prezentációk készítése
  • közreműködés projektmunkákban (új termék bevezetés, prototípus gyártás indítás, termék kifuttatás)

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff