Hozzáadott 1 year ago

MES Engineer

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-04-18

KategóriaEngineering and Technical

TOP100 autóipari beszállító partnerünk MES mérnököt keres.
Kulcsfeladatok:
  • Együttműködés a MES fejlesztőcsoporttal és az üzemeltetési csoporttal az automatizálási megoldások kifejlesztése és bevezetése érdekében.
  • Teszttervek meghatározása és dokumentáció/specifikáció készítése a gépbeszállítók számára
  • Az új megoldások integrálása a meglévő MES rendszerbe
  • Belső és külső technikai támogatás nyújtása, rendszerfrissítések elvégzése
  • Utazás a gyárba, a képzési létesítményekbe és az ügyfelek telephelyeire

Követelmények:
  • Mérnöki tapasztalat
  • Jó tapasztalat az ipari alkalmazások és a számítástechnika terén
  • Kommunikációs és interperszonális készségek
  • Folyékonyan beszél angolul
  • Német nyelvtudás további előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • Karrierépítési lehetőségek
  • Éves bónusz
  • Céges laptop, telefon
  • HO opció
  • Ingázási támogatás

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager