Hozzáadott 1 year ago

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-11-08

KategóriaEngineering and Technical

Nemzetközi autóipari partnerünk újonnan megalakuló győri gyáregységébe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
SUPPLIER QUALITY ENGINEER
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely és ígéretes karrierlehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési potenciál
  • Profi, nemzetközi csapat és vállalati kultúra

Feladatok:
  • Kelet-európai gyáregységek szakmai támogatása
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában, értékelésében
  • A cég által vásárolt alkatrészek, komponensek minőségének felügyelete, tervezése
  • Beszállítói auditok lebonyolítása VDA 6.3 szerint
  • Reklamációk kezelése, riportálása

Elvárások:
  • Több éves releváns tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Erős gyakorlati ismeretek és proaktív szemlélet
  • SAP R/3 ismeret (QM)

Várom magyar és angol vagy német önéletrajzát, amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőségünk. Kérdés esetén keressen a +36303698073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco