Hozzáadott 1 year ago

Ergo Specialist/Vállalati gyógytornász

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-01

KategóriaHealthcare and Pharmaceutical

Multinacionális vállalat keresi csapatának új, lendületes tagját az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Egyéni ergonómiai értékelés végzése azon alkalmazottak és vállalkozók számára,akik az ergonómia okozta kellemetlenségeket vagy fájdalmat tapasztalnak
  • Szükség esetén a munkavállalókat a MOH-hoz, a vállalkozókat a saját orvosukhoz irányítja
  • A munkavállalók egyéni ergonómai felmérésének elvégzése, a MOH orvosa által javasolt/meghatározott módon
  • Az irodai személyzetének egyes tagjainál diagnosztizálja a lehetéges és meglévő MSD-kockázatokat
  • Az azonosított kockázatok alapján átfogó és fenntartható stratégiák ajánlása az MSD enyhítésére a vállalati politikával és iránymutatásával összhangban
  • Szükség szerint képzések tartása
  • Az ergonómiai program hatékonyságának és eredményességének továbfejlesztésére vonatkozó információk, ötletek és visszajelzések nyújtása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gyógytornász végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Prezentációs készség közepesen nagy hallgatóság számára
  • A mozgásszervi megbetegedések élettani vonatkozásainak ismerete
  • Önálló, magabiztos, hatékony munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Határozott idejű 1 éves szerződés, folyamatos hosszabbítási lehetőséggel
  • Heti 30 órás munkaviszony (5x6 óra)
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Sokszínű csapat, izgalmas feladatok

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager