Hozzáadott 1 year ago

Műszakvezető

Munkavégzés helyePEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-01-17

KategóriaManufacturing and Production

A műanyag csőrendszer gyártás és forgalmazás területén évtizedek óta meghatározó szerepet betöltő céghez keresünk új munkatársakat.
Főbb feladatok, munkák:
  • A termelő üzemben a gépek gépészeti és technológiai felügyelete
  • A gépkönyvek vezetése
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek megfelelő működését
  • Felelős a gyártott árukra vonatkozó technológiai előírások szigorú betartásáért
  • A dolgozók beosztásának elkészítése
  • Gyártási folyamatok koordinálása (alapanyag, gyártás, gépbeállítás, lakatosmunka,operátor és csomagoló feladatok)
  • Műszakjában lévő dolgozók irányítása, beosztás számonkérés

BEOSZTÁS:

  • 12 órás műszakok
  • 06:00 - 18:00 , 18:00 - 06:00
  • 3 nap munka – 3 nap pihenés

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • SAP ismeret
  • Műszakvezetői tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Gyors, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Kedvező juttatási csomag
  • Próbaidő után: Belépési bónusz, negyedéves bónusz, éves bónusz
  • Műszakpótlék
  • negyedévente Cafeteria 60.000 Ft

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff