Hozzáadott 1 year ago

Mechanikus karbantartó

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-09-01

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco a világszerte vezető tető és falrendszereket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert multinacionális környezet, családias hangulat;
•    Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér;
•    Szerteágazó kihívásokkal teli feladatok és szakmai fejlődési lehetőség vár Rád;
•    Versenyképes bérezésben részesülsz havi teljesítménybónusszal.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Szakirányú középfokú végzettséged van;
•    Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
•    Pontosan és precízen tudod végezni a munkádat;
•    Csapatjátékos Vagy, de az önálló és hatékony munkavégzés sem jelent problémát;
•    Vállalod a több műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Fal és tető szendvicspanel gyártósor mechanikai rendszereinek napi rendszerességgel történő ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, szükség esetén javítása;
•    Aktív részvétel a tervszerű megelőző karbantartások elvégzésében;
•    Gyártó berendezések hibáinak feltárása;
•    Karbantartási dokumentációk vezetése;
•    A karbantartással összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése;
•    Kapcsolattartás a munkatársakkal, a felmerülő problémák azonnali megoldása;
•    Javaslattétel és/vagy döntéshozatal a műszakban felmerülő hibák elhárítására;
•    Aktív részvétel a gyártósorok telepítésében és átalakításában.

Munkavégzés helye: Újhartyán

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco