Hozzáadott 1 year ago

Targoncavezető Szerencsen

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Szerencs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-05

KategóriaManufacturing and Production

Édesipari termékeket gyártó partnerünkhöz keresünk munkavállalókat SZERENCSRE
Targoncavezető  munkakörbe
Miért érdemes megpróbálnod?  Amit kínálunk:
  • versenyképes bér + műszakpótlék
  • 2 műszakos (1hét délelőtt, 1 hét délután) vagy 4 műszakos (3 nap munka, 1 nap pihenő) munkarend
  • 8 órás műszakok
  • bejárás támogatás
  • klimatizált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
  • családi adókedvezmény

Feladatok:
  • termékek raktárba történő mozgatása, ellenőrzése
  • gyártósorok, gépek anyagellátottságának biztosítása, anyagok mozgatása, szakszerű kezelése, raktározási feladatok ellátása
  • kiszállítások végrehajtása, készlet felügyelete, menedzselése
  • felelősségvállalás a raktári készletekért (minőségi, mennyiségi)
  • leltározás előkészítése, lebonyolítása
  • Export, 3rd Party, hazai kamion, valamint konténer megrakása utasítás szerint a termék minőségmegőrzési előírások szerint

Elvárások:
  • legalább alapfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • targonca vezetői engedély megléte (gyalogkíséretű (3312) és vezetőüléses (3324)
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • csapatszellem

Munkavégzés helye:
  • Szerencs

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco