Hozzáadott 1 year ago

Gépkezelő Szentkirályon

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Szentkirály, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-01

KategóriaManufacturing and Production

Ásványvíz- és üdítőital-gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Gépsori dolgozó

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad;
-    Mert kiemelt műszakpótlékot kapsz;
-    Mert cafeteria juttatásra számíthatsz;
-    Mert teljesítménybónusszal és súlypótlékkal honorálnak;
-    Mert hosszú távra terveznek Veled;
-    Mert támogatják munkába járásod (autóval 800 Ft/nap), vagy céges busz vehető igénybe a következő településekről: Tiszakécske, Lakitelek.

Milyen feladataid lesznek?
-    A termelés folyamatos figyelemmel kísérése, selejtazonosítás;
-    A termelő gépsorok, a Rád bízott gépek működtetése;
-    A gépek kezelésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése;
-    Segítségnyújtás a karbantartási személyzetnek a termékváltások vagy javítások során.

Jelentkezz, ha:
-    Legalább alapfokú végzettséged van;
-    Van gyártási, üzemi tapasztalatod;
-    Vállalod a 3 műszakot (8 órás műszakok szabad hétvégékkel).

Munkavégzés helye: Szentkirály

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff