Hozzáadott 1 year ago

Hegesztőket keresünk Kecskeméten!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-01

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN

HEGESZTŐ pozícióban!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert az alapbéren túl teljesítménybónusszal;
  • Féléves bónusszal;
  • Valamint cafeteria juttatással honorálnak (nettó 28.000 Ft/hó);
  • Mert modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét.

Milyen feladataid lesznek?

  • Hegesztési feladatok elvégzése (CO, AWI);
  • Roboton való hegesztés;
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése.

Jelentkezz, ha:

  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet;
  • Hegesztő, szerkezetlakatos, karosszérialakatos végzettséged van, vagy rendelkezel CO vagy AWI tapasztalattal;
  • Rendelkezel érvényes tűzvédelmi vizsgával;
  • Erős fizikumú Vagy.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Manager