Hozzáadott 1 year ago

Munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-31

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
Saját csapatunkba keresünk új kollégát kecskeméti irodánkba, az alábbi munkakörbe:
Mik lesznek a feladataid:
  • Az ügyfelek által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai és szellemi kölcsönzött munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése
  • Szerződések előkészítése, beléptetés, nyilatkoztatás, személyi anyagok rendben tartása
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése
  • Cafeteria ügyintézés
  • Munkaügyi ügyfélszolgálat
  • Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé, TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, kiléptetés
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért és fejlesztéséért
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel e-mailben és olykor személyesen is, heti - havi jelentések és kimutatások elkészítése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Legalább Munkaügyi ügyintézői / Bérszámfejtő és TB ügyintéző végzettséged van (OKJ)
  • Aktív, alapszintű angol nyelvtudásod van  - írásban elvárás, szóban előny
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • Kiváló számítógép-használat, elsősorban Excel alapos, gyakorlati ismerete jellemez
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség a személyiséged része
  • Felelősségteljesség és önállóság jellemzi munkavégzésed
  • Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség vagy
  • „B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és szereted is használni

Előnyök:
  • Szolgáltató cégnél szerzett munkaügyi ügyintézői / bérszámfejtői tapasztalat
  • Munkaerő-kölcsönzési tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet és támogatás
  • Olyan kollégákkal dolgozunk, akik minden nap eltökélten dolgoznak az ügyfeleink igényei szerint
  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes feladatokban számítunk a segítségedre

Munkavégzés helye: Kecskemét, Frangepán sétány 1/b.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, ne habozz, küldd el mielőbb önéletrajzod!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager