Hozzáadott 1 year ago

Raktáros

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-12

KategóriaEngineering and Technical

Raktáros

Magyarország egyik legnagyobb elektronikai termékeket forgalmazó áruházlánca keresi leendő kollégáját az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Amik a feladataid lesznek:

  •   beérkező áru átvétele és szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása
  •   házhoz szállítás összekészítése és kiadása
  •   elektromos gyalogkíséretű és vezetőüléses targonca kezelése
  •   kapcsolattartás az eladótérben dolgozó értékesítőkkel, munkájuk támogatása
  •   eladótér áruval történő feltöltése, árumozgatás
  •   papír- és műanyaghulladék kezelése és préselése
  •   leltározás

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Jó fizikum

  • Raktáros tapasztalata

  • Béka, targonca használatában tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú lehetőség
  • Nyolc órás bejelentett munkaviszony
  • Fix bruttó 300.000 Ft-os bérezés
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 8. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff