Hozzáadott 7 months ago

Lakatos munkatárs

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-08-21

KategóriaManufacturing and Production

FELADATOK:
  • Félkész termékek összeállítása (darabolás, csőhajlítás, hegesztés, öntvény megmunkálása)
  • Gépek, berendezések karbantartása

ELVÁRÁSOK:
  • Lakatos szakmunkás végzettség
  • Hegesztésben szerzett tapasztalat (AWI, CO)- legalább 5 év
  • Kreatív, megbízható személyiség

MUNKAIDŐ:
  • 1 műszak: 06:00-14:30

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Ingyenes céges buszjárat és/vagy munkába járás támogatása
  • Alapbér+ bónuszok
  • Modern, tiszta környezet
  • Hetente 2x friss gyümölcs
  • Kávé-, üdítő, vagy édességautomata hozzájárulás

Céges busz indul: Esztergom, Dorog,  Piliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Nyergesújfalu, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Piliscsév, Budapest, Solymár
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Pilisszentiván

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco