Hozzáadott 1 year ago

Tatabánya MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-16

KategóriaManufacturing and Production

Főbb feladatok, munkák:
  • A termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása
  • Tervezett karbantartások végrehajtása
  • Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek és berendezések állapotát
  • Karbantartási dokumentumok naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki/gépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyártási tapasztalat
  • Pneumatikai és hidraulikai ismeret előnyt jelent
  • Netstal, Husky gépek ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Többműszakos munkarend és készenlétek vállalása
  • Önállóság és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist