Hozzáadott 1 year ago

Mechanikus karbantartó - Kecskemét

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-03

KategóriaManufacturing and Production

Hazai vezető elektromos és elektronikai ipari partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Mechanikus karbantartó
Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert egy hazai vezető és innovatív vállalat tagja lehetsz
-    Mert szakmai fejlődésben lesz részed
-    Mert Cafeteria juttatásra számíthatsz
-    Mert támogatják munkába járásod
-    Mert albérlet támogatást biztosítanak, ha 60 km-nél messzebb laksz Kecskeméttől
Milyen feladataid lesznek:
-    Autóipari termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, mechanikai, ipari szállítástechnika területén
-    Megelőző és javító karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavarelhárítás, helyreállítás)
-    Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
-    A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel
-    A műszaki dokumentáció, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása
Jelentkezz, ha:
-    Szakirányú gépész szakmunkás vagy technikusi végzettséged van
-    Ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében szereztél legalább 2 év tapasztalatot
-    Ismered a vonatkozó elfogadott műszaki szabványokat és szabályokat
-    Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office programokat
-    Vállalod a több műszakot (folyamatos munkarend 12 órában, 3 nappal – 2 pihenő – 3 éjszaka – 4 pihenő)
Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • BUDAPEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff