Hozzáadott 1 year ago

Fröccsöntő gépbeállító - Újhartyán

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-03

KategóriaManufacturing and Production

Dolgozz autóipari beszállító partnerünknél az alábbi pozícióban:
FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ
Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert versenyképes alapbéred, tovább növekszik próbaidő után
  • Mert hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (bruttó 600.000 Ft/év)
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod (30 Ft/km)
  • Mert ingyenes buszjáratokkal segítik a munkába járást több útvonalon:

  • Cegléd, Ceglédbercel, Dánszentmiklós, Dabas, Inárcs, Kakucs
  • Helvécia, Kecskemét, Táborfalva, Nagykőrös, Tatárszentgyörgy,
  • Mikebuda, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel
  • Pusztavacs, Örkény, Hernád,

Milyen feladataid lesznek?
  • Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése, szerszámok javítása, karbantartása
  • Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben

Jelentkezz, ha:

•   Középfokú műszaki végzettséged van (szakmunkás vagy szakközépiskola)

•    Ismered a műanyagok feldolgozásának technológiai alapjait

•    Legalább 3 év gépbeállítói szakmai tapasztalattal rendelkezel

•    Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

•    Vállalod a 3 műszakos munkarendet.

Munkavégzés helye: Újhartyán

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist