Hozzáadott 1 year ago

Minőségügyi koordinátor – Cegléd

Munkavégzés helyePEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-03

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ FÉLVEZETŐKET GYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL CEGLÉDEN az alábbi pozícióban:
MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert a versenyképes alapbéren túl kiemelt műszakpótlék vár;
-    Mert teljesítménybónusszal, jelenléti bónusszal és cafetéria juttatással honorálnak;
-    Mert további béren túli juttatásokra számíthatsz (pl. kedvezményes étkezés, szemüvegtámogatás, nyugdíj-hozzájárulás, ingyenes ceglédi sportolási lehetőség);
-    Mert hosszú távon számítanak Rád egy dinamikusan növekedő, stabil vállalatnál;
-    Mert támogatják munkába járásod.

Milyen feladataid lesznek?
-    Folyamatos gyártásellenőrzés a sorozathibák kiszűrésére/a tömeges selejt megelőzésére;
-    A megfelelő alapanyagok felhasználásának ellenőrzése;
-    Félkész-, késztermékek esetleges mechanikai sérülésének vizuális ellenőrzése;
-    A hibakatalógus alapján nem egyértelműen besorolható eltérések elbírálása;
-    Ismeretlen hibák előfordulása esetén azok megvizsgálása, tesztelése, eredmények elemzése, döntés, döntés előkészítés; eszkalálási folyamat elindítása;
-    Aktív részvétel a gyártásban felmerült problémák megoldásában;
-    Gyártóberendezéseken elvégzett karbantartási beavatkozások utáni első termékek jóváhagyása, és a beavatkozás hatásának nyomonkövetése;
-    A termelés által selejtnek ítélt termékek felülvizsgálata;
-    Dokumentáció, prezentációkészítés.

Jelentkezz, ha:
-    Középfokú végzettséggel rendelkezel;
-    Van gyártási területen szerzett tapasztalatod;
-    Középfokon beszélsz angolul;
-    Felhasználói szintű Ms Office ismereteid vannak (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
-    Vállalod a. 12 órás munkavégzést (3 munkanapot 3 pihenőnap követ).
-    A minőségirányítási elvek, minőségirányítási rendszerek és módszerek ismerete, a műszaki rajz-olvasási készség és a minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Cegléd

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff