Hozzáadott 1 year ago

Villamos- és gépész szervízmérnök

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budaörs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-02-14

KategóriaEngineering and Technical

Feladataid lennének:
  • Villamos hibakeresések kivitelezése és koordinálása
  • Villamos gép, illetve hálózatszerelési feladatok, karbantartások elvégzése külső helyszíneken (villanymotorok, generátorok ki/be kötése, cseréje)  Irányítástechnikai rendszerek karbantartása, javítás
  • Tervszerű villamos karbantartások és javítási munkák végzése és felügyelete
  • Tanácsadás és műszaki segítség munkatársak részére villamossági kérdésben
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról (elsősorban angol nyelven)

TE vagy a megfelelő számunkra, ha rendelkezel
  • Villamosmérnöki végzettséggel
  • Van legalább 2 – 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben  villamos rendszerekben / gépekben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Utazási hajlandósággal- külföldre is

Munkavégzés helye:
  • Budaörsön, országszerte, alkalmanként világszerte

Amit MI kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos munkakörnyezete

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist