Hozzáadott 6 days ago

Termelési asszisztens

Munkavégzés helyePEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-23

KategóriaManufacturing and Production

FELADATOK:
  • Termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Minőségellenőrzési és folyamatellenőrzési folyamatok támogatása
  • Napi gyártás minőségellenőrzése és előző napokon gyártott termékek vizsgálata
  • Napi minőségügyi dokumentumok ellenőrzése
  • Közreműködés a vállalati auditok, hatósági ellenőrzések során

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerezett tapasztalat
  • MS Office Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeretek
  • Precizitás, pontosság

MUNKAIDŐ:
  • Folyamatos munkarend
  • Teljes munkaidő: 8.00.-16.20.

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Megbízható piaci háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Negyedéves, éves bónusz, SZÉP kártya juttatás

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager