Hozzáadott 1 year ago

Senior RPO Recruiter - Debrecen

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-01-20

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Senior Recruiter

Partnercégünk a világ egyik legismertebb prémium, gépjárműgyártója. A cég zöldmezős beruházás keretein belül indította el működését Debrecen városában. Ehhez a projekthez keresünk tapasztalt kék galléros toborzásban tevékenykedő munkatársat.

Amik a feladataid lesznek nálunk:

  • Álláshirdetések megírása, menedzselése több felületen
  • Passzív jelöltek felkutatása, jelölt adatbázis építése
  • Social media felületek aktív használata a jelöltek megtalálásához
  • Együttműködés a belső HR osztállyal
  • Heti, havi riportok készítése
  • Javaslattétel a toborzási folyamatok fejlesztése
  • Assesment Center-ek szervezése, menedzselése
  • Ajánlatok kiadása, utánkövetése
  • Beléptetéshez szükséges személyes adatok begyűjtése
  • Toborzási eseményeken való részvétel (nyílt nap, állásbörzék, előadások)

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Legalább 4 év releváns toborzói tapasztalattal rendelkezel, preferáltan kékgalléros toborzásban
  • Magabiztosan beszélsz angolul külföldi ügyfelekkel, jelöltekkel szóban és írásban egyaránt
  • Dinamikus személyiség vagy, aki megoldás-orientált

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

  • Egy jól felépített betanítási és képzési rendszerrel támogatjuk a beilleszkedésedet és a munkádat
  • Rugalmas munkaidó, heti több Home Office
  • Széleskörű eszköztárt nyújtunk a jelöltek megtalálásához
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Debrecen
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével. A kezedben a lehetőség, hogy Veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagytarcsa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco