Hozzáadott 1 year ago

Kazángépész

Munkavégzés helyePEST, Vác, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-01-24

KategóriaManufacturing and Production

Kazángépész

KAZÁNGÉPÉSZ
FELADATOK:
  • Feladata a kazán és a kazánt ellátó technológiai rendszerek felkészítése, indítása, folyamatos üzemeltetése, illetve a kazán által ellátott technológiai rendszerek, hőtechnikai berendezések hatékony, üzembiztos, igény szerinti működtetése
  • Munkája során ellenőrzi és felügyeli az üzemeltetési paramétereket
  • Vezeti az előírt üzemi dokumentumokat.  Informatikai ismeretei alapján képes a korszerű, folyamatirányított, automatizált tüzeléstechnikai rendszerek működtetésére, a digitális üzemeltetési naplózás végrehajtására
  • Karbantartási, javítási feladatok önálló végrehajtása
  • Váratlan meghibásodások lehető leghamarabbi elhárítása
  • Felelős a fűtési rendszer igényeihez szükséges gőztermelés biztosításáért, folyamatosságáért és a rendszer elemek megfelelő működéséért

ELVÁRÁSOK:
  • Kazángépész vagy kisteljesítményű kazánfűtő végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Átgondolt, célorientált, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kazánfűtői tapasztalat
  • Alapvető épületgépészeti ismeretek

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak
  • vagy 12 órás műszak, 2 nap pihenő 2 nap munka váltakozásával

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil vállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem: fix, vonzó alapbérhez kiegészítő teljesítménybér
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • 100%-os útiköltség térítés tömegközlekedéssel történő bejárás esetén
  • Aktív vállalti élet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Vác

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager