Hozzáadott 5 months ago

Textilfeldolgozó

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-11-16

KategóriaManufacturing and Production

Feladatok:

  • Textíliák összekészítése, ipari vasalógépbe adagolása;
  • Tiszta textíliák előkészítése szállításra;
  • Tiszta textíliák hajtogatása (köntös, munkaruha..stb);
  • Egyéb mosodai feladatok ellátása;
  • Finisher gép kezelése.

Elvárások:

  • Önállóság;
  • Megbízhatóság;
  • Rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • Betanítás
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Munkaerő ajánlási bónusz, 3 hónap után nettó 30.000 Ft, 6 hónap utána nettó 60.000 Ft;
  • Törzsgárda juttatás minden év végén, minimum 5 év munkaviszony után, a szabályzatban meghatározott összeg szerint;
  • Nyugállományba vonulók juttatása minimum 3 év munkaviszony után, amely egyszeri bruttó összeg, a szabályzatban meghatározottak szerint;
  • Salarify applikáción keresztül lehetőséget biztosítunk arra, hogy a munkavállalónk 3 hetes munkaviszony után, heti maximum 40.000 Ft ledolgozott munkabér kiutalását kérhesse;
  • Alapbér: bruttó 273.000 Ft / hó + teljesítmény bónusz, amely jelenleg fix bruttó 20.000 Ft (minimum 15 nap ledolgozása esetén) + műszakpótlék + bejárás támogatás.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff