Hozzáadott 1 year ago

Minőségügyi koordinátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Mosonmagyaróvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-04-21

KategóriaEngineering and Technical

Autóipari gyártócég partnerünk Minőségügyi koordinátor munkatársat keres.
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlettámogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Feladatok:
  • Minőségügyi fejlesztésekben való részvétel
  • Adatgyűjtések, elemzések elvégzése
  • Ötletrendszer adminisztráció, koordináció
  • Kalkulációk készítése
  • PDCA listák nyomonkövetése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi alapismeretek, minőségügyi eszközök ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Rendszerszemélet, szervezőkészség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco