Hozzáadott 1 year ago

Operations Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-02-03

KategóriaTransportation and Logistics

Globális, folyamatosan növekvő, közösségi közlekedést támogató partnercégünk Operations Manager-t keres.
Amit kínálunk:
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Magánorvosi ellátás, rollerhasználat
  • Home Office lehetőség
  • Stabi, nemzetközi hátterű cég
  • Folyamatosan bővülő csapat

Főbb feladatok:
  • Operációs koordinátorok és Senior Rangerek vezetése
  • Szükség szerint helyi HR-feladatok: kiválasztás, képzés, beosztás, ütemezés, coaching, tanácsadás
  • Vállalati kultúra előmozdítása, amely a teljesítményt és a magas munkamorált ösztönzi
  • A személyzet létszámának, bérének és munkaidejének kezelése
  • Működési irányelvek és/vagy kérdések kommunikálása az osztályvezetői értekezleteken
  • Operatív irányelvek és eljárások kidolgozása, végrehajtása, betartatása és felülvizsgálata.
  • Hozzájárulás a stratégiai tervekhez; cselekvési tervek készítése és kiegészítése; termelékenységi és minőségi szabványok végrehajtása
  • Biztonságos, sérülés- és balesetmentes munkahely biztosítása, a helyi és központi HSE-követelmények betartása.
  • Az összes működési számla felülvizsgálata és jóváhagyása, valamint a kifizetésre történő benyújtás biztosítása.
  • A regionális Operations Manager támogatása a globális célkitűzések elérésében.
  • Jó szerződések és árképzés kialakítása, valamint kiváló kapcsolat biztosítása az eladókkal és beszállítókkal

Akit keresünk:
  • Erős analitikai hozzáállás
  • Angol és magyar nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • A német nyelv ismerete előnyt jelent
  • Logisztikában és/vagy gyártásban szerzett középvezetői tapasztalat, VAGY
  • Start-up környezetben szerzett tapasztalat
  • Kreatív, out-of-the-box gondolkodás

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff