Hozzáadott 3 days ago

Program launch buyer

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-01-24

KategóriaProcurement and Supply Chain

Feladatok:
  • elektromos autóba épülő termékekhez kapcsolódó beszerzési tevékenységek végzése.
  • Megszervezed, felügyeled és leköveted a mérnökség és beszállító közötti műszaki egyeztetéseket.
  • Részletes árajánlat összehasonlításokat készítesz és javaslatot teszel a beszállító kiválasztására.
  • Megszervezni és dokumentálni az APQP megbeszéléseket.
  • A beszállítói mintákat biztosítása a gyártás számára.
  • Menedzselni az árajánlatkérések folyamatát a minőség; ár; szállítási pontosság; műszaki specifikáció és beszállítói status figyelembevételével.
  • Rész vétel a beszállítói problémák kezelésében a program megvalósulása érdekében.

Elvárások:
  • preferáltan műszaki főiskolai / egyetemi végzettséget szereztél
  • min. 3 év tapasztalatot szereztél autóiparban, stratégia beszerzés területen
  • elektronikai és/vagy motorgyártás területén szerzett tapasztalat
  • nem okoz nehézséget napi szinten angol nyelven tárgyalnod
  • megoldásközpontúság és elemzőképesség jellemez

Amit ajánlunk:
  • biztos háttér, gazdasági körülmények ellenére stabil és fejlődni képes munkahely
  • amerikai vállalati kultúra, nyitott, támogató, felhatalmazó működés
  • fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, fiatalos közösség
  • széleskörű béren kívüli juttatások: cafetéria, éves bónusz, bejárás támogatás, extra
  • szabadság, home officelehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager