Hozzáadott 1 year ago

Minőségügyi technikus

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-02-02

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóipari elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól;

•    Alapbéred mellé többféle bónusz társul (havi, éves, vállalati);

•    Albérlettámogatás – akár nettó 35 000 Ft;

•    Kiemelt munkába járási támogatás (nettó 25 Ft/km);

•    Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben;

•    Felelősség, kihívást jelentő feladatok.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Belső problémák/reklamációk kezelése, koordinálása;

•    A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése;

•    Munkakörrel kapcsolatos riportok készítése, követése;

•    Széria- és előszériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára;

•    Társosztályokkal való együttműködés.

 Te vagy az IGAZI, ha:

•    Gyorsan, jól kezeled a problémákat;

•    Önállóan tudsz dolgozni;

•    Felelősségteljesen végzed a munkád;

•    Számíthatnak Rád a munkatársaid.

Munkavégzés helye: Túrkeve

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Nagykáta, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary PP Adecco
  • Staff