Hozzáadott 11 months ago

Marketing és HR ügyintéző

Munkavégzés helyePEST, Szigetszentmiklós, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-05-17

KategóriaMarketing and Media

Rendelkezel marketinges tapasztalattal, de érdekel a HR világa is? Akkor ez a te lehetőséged!
FELADATOK:
  • Céges marketing és reklám stratégiák kidolgozása
  • Reklámkampányok tervezése, kidolgozása és koordinálása az áruk értékesítése céljából
  • Közreműködés az egységes vállalati-és márkaarculat biztosításában, tanácsadás a vezetőknek a reklám- és marketingtevékenységről
  • Közreműködés rendezvényeken, konferenciákon, árubemutatókon, kiállításokon
  • Folyamatos konkurenciafigyelés, konkurenciapiac naprakész ismerete
  • CRM rendszer működtetése, adatainak elemzése, vállalaton belüli kommunikáció fejlesztése
  • Weboldalak és médiafelületek teljes körű karbantartása, kezelése
  • Kapcsolattartás a külsős média-szolgáltatókkal és a fejvadász cégekkel
  • Munkaerő toborzás, kiválasztás
  • Dolgozói elégedettség mérése, javaslatok megfogalmazása a javítása érdekében
  • Dolgozói rendezvények szervezése

ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú végzettség marketing területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, motivált, pozitív hozzáállás és célorientáltság
  • Magabiztos, határozott, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Évvégi bónusz
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Versenyképes alapfizetés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

MUNKAIDŐ:
  • H-CS: 7:30-16:00 P: 7:30-15:10

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Szigetszentmiklós

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff