Hozzáadott 3 days ago

Forrasztási mérnök specialista

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-01-24

KategóriaEngineering and Technical

A világ egyik vezető auróipari beszállító cégének bővülő csapatába az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:
Forrasztási mérnök specialista munkakörben!
Feladatok:
  • Termékünk bevezetése a lokális és a globális projektcsapban
  • Irídium bevonatos alkatrészek kemencében történő forrasztása, beépítése elektromos járművekbe
  • Forrasztás gyártási folyamatok és layout-ok kivitelezése, technológiai paramétereket meghatározása
  • Forrasztás minősítése, leakage test elvégzése, minőségügyi problémák kiküszöbölése
  • Szakmai tudás alapú támogatást nyújt a gyártóberendezés, a technológia és a munkatársak számár.
  • Szaktudásoddal támogatod a csapatot
  • Együttműködés a külföldi társosztályokkal

Elvárások:
  • Szakirányú diplomával rendelkezel
  • Dolgoztál már hozaganyagmentes forrasztási technológiával
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Elemző, és megoldásközpontú gondolkodásmódod
  • Önálló, önellenőrző munkavégzésre képes vagy
  • Előny kemencével való forrasztás/ gyártásautomatizálás/ leakage test területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • biztos háttér, gazdasági körülmények ellenére stabil és fejlődni képes munkahely
  • amerikai vállalati kultúra, nyitott, támogató, felhatalmazó működés
  • fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, fiatalos közösség
  • széleskörű béren kívüli juttatások: cafetéria, éves bónusz, bejárás támogatás, extra szabadság, home office lehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Eger, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff