Hozzáadott 10 months ago

Táti partnerük részére gépbeállítókat keresünk!

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tát, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-06-13

KategóriaManufacturing and Production

Amerikai tulajdonú, az autóipar számára elektronikai csatlakozók gyártásával foglalkozó partnerünk részére
Gépbeállító kollégákat keresünk!

Alapbéren felül az alábbi juttatásokkal várunk:

  • Cafeteria juttatás, 13. havi bér, teljesítmény prémium,
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Iskolakezdési utalvány, karácsonyi utalvány,
  • Ingyenes céges buszjáratok Esztergom 40 km-es körzetéből, Felvidékről is
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • A betanulási idő alatt mentori támogatás, átfogó betanítási program

Fejlődési lehetőség

Azonnali, hosszútávú munkalehetőség

Pozícióhoz tartozó elvárások:

Műszaki szakközépiskolai végzettség (előny technikus végzettség)

Mechanikai vagy elektronikai jártasság

Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves gépbeállítói tapasztalat

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Precíz, pontos munkavégzés

Többműszakos munkarend vállalása

Feladataid lesznek:
A termelés műszaki feltételeinek, zavartalanságának biztosítása.

A gépek helyes működésének és a megfelelő beállításának felügyelete.

A gyártási folyamat elindítása a dokumentációs előírásnak megfelelően

A minőségellenőrök közreműködésével a gyártandó darabok rajzi követelményeinek beállítása (darabrajz és egyéb előírások alapján).

Tájékoztatja az operátorokat az adott gépet kiszolgáló operátort az esteleges speciális feladatokról, melyeket a gépek kiszolgálásánál figyelembe kell venni.

A gyártási folyamat figyelemmel kisérése, a gépek működtetése, esetleges kisebb meghibásodások elhárítása.

Gépleállások esetén a gépek haladéktalan újraindítása

Együttműködés a műszakvezetővel és a karbantartással a hibák elhárítása érdekében

Gyártási dokumentációk kitöltése, folyamatos követése.

A műszakvezető folyamatos tájékoztatása a rábízott gépek üzemelésével és üzemzavaraival kapcsolatosan.

Munkavégzés helye: Tát

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco