Hozzáadott 1 year ago

Megrendeléskezelő munkatárs

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-03-27

KategóriaManufacturing and Production

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégát hosszútávra.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel ,esetleg ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt)
  • Megfelelő számítástechniai ismereteid vannak
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés jellemző rád
  • Határozott, rugalmas személyiség vagy
  • Jó tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó készségeid vannak

Feladataid lesznek:
  • Általános ügyfélszolgálati teendők
  • Megrendelések fogadása és rögzítése
  • A vállalat székhelyein kapcsolatot tart az ügyfelekkel.
  • Az ügyfél dokumentáció elkészítésében való aktív részvétel
  • Megrendelések rögzítése a megfelelő program segítségével
  • A fenti tevékenységekkel összefüggő feladatok
  • OTC vevői KPI nyomonkövetése és fejlesztése
  • EDP és Planning területek támogatása
  • Vevői reklamációs pótrendelésekben támogatás biztosítása

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (magyar és ANGOL nyelvű szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco