Hozzáadott 11 months ago

Regional Product Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-05-18

KategóriaEngineering and Technical

Regionális termékmenedzseri pozíció
 a klímaberendezés és a kényelem/jólét portfólió területén
Feladatok
  • Portfóliómenedzseri feladatok pl.: útiterv, utódtervezés, komplexitáscsökkentés
  • Ön irányítja a termékek és országok piaci bevezetési folyamatait
  • Elemzések, üzleti esetek és üzleti tervek elkészítése az érintett piacokon, az üzleti egységekkel összhangban
  • Ezenfelül összekötő kapocs vagy a SEA régió értékesítési csapatai és a központi üzleti egységek között a termékhiányok és a piaci igények feltárása érdekében, miközben termék- és ár benchmarkokat biztosítasz, és naprakészen tartod a piaci adatbázist.
  • Ön segíti az értékesítési csapatokat az új termékterületeken való növekedésben
  • Részt vétel piaci látogatásokon, hogy megismerje a terepi helyzetet és a versenytársakat
  • Figyelemmel kísérni a KPI-ket (forgalom, jövedelmezőség, árak stb.) és jelentést készítése
  • Együttműködik a keresztfunkcionális részlegekkel

Amit ajánlunk:

• Béren kívüli juttatások: cafetéria, utazási támogatás, bérletek teljes finanszírozása, élet és
balesetbiztosítás

• Elismerjük munkavállalóinkat: év dolgozója jutalom, év végi bónusz, lojalitás bónusz

• Cég specifikus plusz szabadnappok

• Egészség célú juttatások

• Egészségügyi szűrőnapok

• Dolgozói kedvezmények
Elvárások
  • műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel, előnyben részesül a mesterdiploma.
  • strukturált és analitikus munkastílus
  • jó kommunikációs készség, önálló és proaktív, stratégiai gondolkodás, tárgyalóképesség, megérti és jól érzi magát az idegen kultúrákban, és képes nemzetközi utazásokra.
  • Tapasztalat és know-how: min. 3 év tapasztalat a légkondicionáló berendezések termékmenedzsmentjében, regionális környezetben (előnyös), mélyreható piaci, ügyfél- és termékismeret.
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Lokáció: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff