Hozzáadott 7 months ago

Karbantartó villanyszerelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Hanságliget, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-08-21

KategóriaManufacturing and Production

Hanságligeti partnerünkhöz keresünk karbantartó villanyszerelő kollégát.

Amit kínálunk:
-3 műszakos munkarend
-Versenyképes órabér
-Műszakpótlékok
-Hűségprémium
-Év végi prémium
-Tömegközlekedés térítése 100%-ban
-Céges busz Csorna- Bősárkány, Móvár-Jánossomorja vonalon ingyenes
-Gépjárművel történő munkába járás 30 Ft/km
Főbb feladatok, munkák:
-Gyártósori berendezések villamos karbantartása
-Üzemépület villamos hálózatának és világítási rendszerének karbantartása
-Meghibásodás esetén hibakeresés és hibaelhárítás, gyártástámogatás
-Az előírt dokumentációk vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
-középfokú villamos szakirányú végzettség
-megbízhatóság
-rugalmasság
-terhelhetőség
-logikus gondolkodás
-jó problémamegoldó képesség
-önálló munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-tapasztalat automata gyártósori berendezések karbantartásában/üzemeltetésében
-emelőgép kezelői képesítés
Jelentkezéshez önéletrajz szükséges!
További információkatért hívd a 06302468280-as telefonszámot!

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff