Hozzáadott 5 months ago

Szenior jogtanácsos

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-11-21

KategóriaLegal and Compliance

Dinamikusan bővülő banki partnerünk lakossági üzletágának jogi támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Banki lakossági digitális projektek és termékfejlesztés jogi támogatása;
  • Banki lakossági termékekkel, így különösen jelzáloghitelekkel, készpénz-helyettesítő fizetési eszközökkel, elektronikus bankszolgáltatásokkal, pénzforgalmi szolgáltatásokkal kapcsolatos jogi támogatás;
  • Általános szerződési feltételek, szerződésminták, egyedi szerződések és egyéb jogi dokumentumok elkészítése, véleményezése, karbantartása;
  • Belső szabályzatok kidolgozása, felülvizsgálata, karbantartása, véleményezése;
  • Problémás ügykezelés és panaszkezelés jogi támogatása;
  • Befektetési szolgáltatási üzletág, Treasury jogi támogatása;
  • Marketing megjelenések jogi véleményezése;
  • Jogszabályfigyelés;
  • Egyedi ügyekben jogi vélemények, szakmai állásfoglalások készítése;
  • Képviselet jogi eljárásokban és szerződéskötésnél, ellenjegyzés;
  • Jogi igazgatóság feladatkörébe tartozó egyéb ügyekben való részvétel.

Elvárások:
  • Jogi egyetemi végzettség és jogi szakvizsga;
  • Bejegyzett kamarai jogtanácsos;
  • Legalább 5 éves, pénzügyi intézménynél vagy ügyvédi irodában szerzett releváns tapasztalat;
  • Angol nyelv középszintű ismerete;
  • Eredménycentrikus gondolkodás;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • Jó ítélő- és döntésképesség.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, AYCM SportPass tagság);
  • Home Office lehetőség a próbaidő után;
  • Hosszútávú karrierlehetőség;
  • Stabil, támogató, családias hangulatú környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff