Tap here to refine your search results

Keresés finomítása (187)

Szűrő
Kategória alapján
Település szerint
Pozíció alapján

187 jobs found

FELADATOK: Kézi erővel történő rakodásÁru gépi csomagolása, címkézéseÁru átvételeRaktári informatikai eszközök kezeléseRaktári rend fenntartásaOperatív munká

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • 2024-04-11
  • Hozzáadott Friday, 19 April

  Sminkmester  Csatlakozz a világ vezető szépségipari vállalatához, mint Sminkmester/Make-Up Artist! Ha szenvedélyesen szereted a kozmetikumokat és van érzéked a term

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • 2023-09-30

Megbízható munkáltatót keresel? Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni? Akkor ne habozz jelentkezz nálunk az alábbi

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • 2024-04-17
  • Hozzáadott Wednesday, 17 April

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba: Karbantartó raktáros Miért érdemes megpróbálnod? •    Mert anyagilag meg

  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco

Tatabányai partnerünk megbízásából keresünk csomagoló kollégákat azonnali kezdéssel! Feladatok: Csomagolóanyagok előkészítéseTermékek csomagolása Elvárások: 8

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • 2024-04-16
  • Hozzáadott Tuesday, 16 April

Textilipari partnercégünk szentgotthárdi üzemébe keresünk BEFŰZŐ munkakörbe munkavállalókat, 3 műszakos munkarendbe. Amit kínálunk: -Korrekt bérezés -Műszakpót

  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco

Az Adecco pulykafeldolgozással foglalkozó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba: EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ Miért érdemes megpróbálnod? •    Mert

  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco

Szeretnél frissen gyártott prémium autókat vezetni, csomagolni és adminisztrálni napi szinten kiemelkedő bérezésért cserébe? Ne hagyd ki a lehetőséget! A jelentkezés

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • 2024-04-01

Partnerünk egy globális egészségügyi piacon működő cég, melynek küldetése, hogy a mindennapokban hatékony megoldásokat nyújtson a nők számára az egészséges élet

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • 2024-04-12
  • Hozzáadott Monday, 15 April

Az Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba: SUPPLY CHAIN PLANNER   Miért érdemes megpróbálnod? •    Mert anyagila

  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP Adecco