Hozzáadott 1 year ago

Területi vezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-20

KategóriaSales and Retail

TERÜLETI VEZETŐ
A világ egyik vezető információs és kommunikációs technológiai vállalata keresi új munkatársát!
FELADATOK:
  • Pest megyében és Budapesten partnereink üzleteinek látogatása
  • Megjelenéseink felügyelete és az értékesítők informálása újonnan megjelenő termékeinkről tréning formájában
  • Három fős promóteri csapat munkájának támogatása
  • Új partnerkapcsolatok kialakítása és meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Értékesítési stratégia fejlesztése
  • Heti riportok készítése angol nyelven

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elektronikai eszközök iránti fogékonyság
  • Magabiztos, határozott előadásmód és asszertív kommunikációs stílus
  • Légy nyitott a változásokra, reagálj gyorsan

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Szakmai előre lépési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cég által biztosított autó, laptop és telefonhasználat
  • Határozatlan idejű szerződés

MUNKAIDŐ:
  • teljes állás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 13. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Nagytarcsa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco