Hozzáadott 1 year ago

Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Salgótarján, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-03

KategóriaQuality

Globálisan jelenlevő autóipari beszállító Partnerünknek keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Minőségbiztosítási folyamatok biztosítása a cégen belül
  • Beszállítók minőségbiztosítási teljesítményének fejlesztése
  • IATF 16949 minőségbiztosítási rendszer működtetésével kapcsolatos feladatok
  • Belső auditok megvalósítása
  • QA Manager munkájának támogatása
  • Beszállítói panaszok kezelése, ezek felülvizsgálata és folyamatfejlesztés

Elvárások:
  • Szakirányú gépészmérnök főiskolai/egyetemi diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
  • MS office ismerete
  • Jó kommunikációs, és probléma megoldó készség

Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • IATF 16949 belső auditori végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Alapbér, mérnöki bónusz és egyéb juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Féléves bónusz
  • Lakhatás támogatása
  • Támogató munkahelyi légkör, céges rendezvények

Jelentkezéshez kérjük küldje el magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • NÓGRÁD, Salgótarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff